/></div></noscript> 

<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','pxlga');
pxlga('create', { 'trackingId': 'UA-57175143-1', 'cookieDomain': 'none', 'name': 'pxl', 'userId': ''}); 

pxlga('pxl.send', 'pageview');
</script>
	
	<!--Canonical-->
	<link rel=

Roušky s potiskem

Rouška sice není respirátor, ale i ona může pomoci. Tento doplňek vám taky může zlepšit náladu a zárověň vypadat dobře. U nás si můžete pořídit roušku s hotovým vzorem nebo navrhnout vlastní v jednoduchém a intuitivním designeru. Roušky s vlastním potiskem jsou vyrobeny se dvou vrstev, vnější tvoří 100% PES, vnitřní netkaná textílie. Uchycení je řešeno gumičkami pro snadnější použití.

DOBA
VYHOTOVENÍ
3
pracovní dny

Roušky s 3D potiskem

od 199

Buďte opatrní! Obrázky na našich 3D rouškach jsou tak realistické, že jsou často zaměňovány s originálem! :) Super realistické šablony s 3D motivem připravené našími návrháři nenechají nikoho lhostejným, jak divokého tygra, tak ani malou myšku!

Designové a originalni roušky

od 199

Připravili jsme pro vás moderní dámské i pánské roušky, které sami nosíme. Můžete vybírat ze stovek ruznych designu. Vytvořili jsme pro vás tyto roušky z jednoduchých geometrických tvarů, neutrálních barev a bez zbytečného kýče.

Svatební roušky
pro vás a hosty

od 199

Svatební rouškománie, už je v plném proudu. Vyberte si svatební roušku pro sebe i vaše hosty, nebo navrhněte vlastni. Rouška s vašímy jmény a datumem svatby pak zůstane pro vás a vaše hosty jako výjímečná vzpominka.

Firemni roušky
pro vaše podnikání

Roušky s vlastním designem nebo s vlastním logem můžete využít pro Vaše zaměstnance v kancelářích nebo v jakémkoliv provozu. Vaše logo, značka nebo reklamní sdělení všem na očích. Bezpečí pro vaše zaměstnance a zákazníky.

Vytvoř si vlastní roušku

od 199

Cítíte moc Da Vinci nebo sílu Picassa? Tak i pro vás máme skvělou nabídku - vytvořte si masku od nuly. Neomezujte svou fantazii - tvořte! Náš online editor poskytuje neomezené příležitosti pro vaši kreativitu. Nahrajte různé obrázky, loga, vytvářejte nápisy a koláže. Vytvořte si svou vlastní jedinečnou masku! Buďte originální!

Ruzne velikosti

L (pro muže a ženy), S (pro děti a dospělé)

Nehledě na to že naše roušky jsou vyrobeny z velmi elastického materiálu, nanabízíme dve různé velikosti pro větší pohodlí. Roušky vyrábime v ČR a snažíme se zákazníkovi nabídnout co nejkratší termín a vysokou kvalitu, i přes to vás chceme upozornit že se nejdná o certifikované zdravotnické roušky!