Nenašli jste, co jste potřebovali?

Máte zájem o produkty, které dosud nejsou v naší nabídce? Nevadí. To ovšem neznamená, že tento produkt nejsme schopni vyrobit. Popište detailně svůj produkt, přiložte fotografie, obrázky, nebo jiné soubory a Vaše kontaktní údaje. Najdeme pro vás řešení, které Vám bude nejlépe sedět a v nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Akceptujeme následující formáty souborů:

Portable Document Format PDF.pdf
Adobe Photoshop.psd
CorelDRAW.cdr
Microsoft PowerPoint.pptx
Microsoft Word.docx
Tagged Image File.tiff
JPEG.jpeg

Vezměte prosím na vědomí následující body při přípravě souboru:

  • Veškerá písma musí být převedena do křivek. Nepoužívejte vložená písma při dodání dat ve formátu PDF.
  • Pokud v rastrových datech v PDF použijete kompresi, používejte pokud možno bezeztrátovou, nebo v nejhorším případě i JPEG kompresi, ale s minimálním kompresním faktorem a to v rozlišení nejméně 300dpi.
  • Tisk je prováděn digitálním tiskovým strojem s barevností zhruba odpovídající ISO Coated V2 (při použití lesklého natíraného papíru je to FOGRA 39L). Požadujete-li přesnou shodu barevnosti, je nezbytné si objednat placenou službu vytištění a zaslání fyzického výtisku k posouzení zda barevnost odpovídá vaší představě. Bez této fyzické placené korektury tisku nejste oprávněni úspěšně reklamovat barevnost tisku.

Pro větší pohodlí doporučujeme připravit tisková data dle našich požadavků. Nemusíte se bát toho, že něco jste udělali špatně - u každé zadané zakázky probíhá kontrola tiskových dat. Prověříme, zda má Vaše PDF, JPG, nebo TIFF všechny potřebné náležitosti – zda nenastal problém s fonty, které nebyly převedeny do křivek, zda mají rastry dostatečné rozlišení pro tisk, pokud nemá tiskovina přesahy – dodatečně je vytvoříme, pokud to povaha návrhu dovolí. Upozorníme Vás na další možné problémy, které mohou negativně ovlivnit kvalitu tiskového výstupu.