Fotokalendáře
na rok 2024

Kalendáře z vlastních fotografií představují jeden z nejrozšířenějších dárků nejen na Vánoce. Fotokalendář je velice praktický a užitečný, protože ho máte na očích celých 365 dní v roce a vždy v něm najdete potřebné informace. Navíc s vlastní fotkou je osobní a kdykoliv se na něj podíváte, vzpomenete si na něco hezkého.

DOBA VYHOTOVENÍ
3
pracovní dny

Nástěnné fotokalendáře

od 159

Hledáte osobní dárek, který zajistí radost na dlouho? Alespoň na jeden rok? Pak jste tu správně! Nástěnný fotokalendář, který připravíte ze svých oblíbených fotografií, bude dělat radost obdarovanému minimálně 365 dní v roce. Den po dni, týden po týdnu, měsíc po měsíci.

Stolní fotokalendáře

od 229

Potěšte své milé praktickým dárkem. Stolní fotokalendář z vlastních fotek kvalitně zpracovaný za výborné ceny. Stolní fotokalendáře z vlastních fotografií vám dávají jedinečnou možnost oživit si všechny krásné zážitky a chvíle s rodinou. Vaše oblíbené fotografie nemusí být schované jen ve fotoalbu. Připomeňte si je během všedních dnů.

Jednostránkové fotokalendáře

od 20

Roční kalendář velikosti od A3 po A1 z vlastních fotografií. Tento roční kalendář patří mezi levné fotokalendáře, protože je jednostránkový. Při velikosti A3 se jedná o nejlevnější fotokalendáře, ale přitom jsou to skvělí pomocníci s kalendáriem pro celý rok na jednom místě a samozřejmě s Vaší krásnou fotografií.